Ubrania marek Regatta i Dare 2b w finale Glamour Fit Awards

Kurtki Regatta i Dare 2b znalazły się w finale plebiscytu Glamour Fit Awards. Do finału został nominowany model Andreson II Hybrid marki Regatta i ultralekki Blighted Windshell marki Dare 2b.

 

Glamour Fit Awards to fitnessowy plebiscyt magazynu Glamour, którego celem jest wyróżnienie najlepszych, najciekawszych i najbardziej funkcjonalnych sportowych ubrań, gadżetów, akcesoriów i kosmetyków.

Kampania promocyjna produktów zgłoszonych do plebiscytu przeprowadzona została na oficjalnych profilach Regatta i Dare 2b na Facebooku prowadzonych przez agencję Projekt77.

Andreson II Hybrid marki Regatta to super lekka, elastyczna kurtka dla najbardziej wymagających kobiet. W jej projektowaniu wykorzystana została technologia ocieplająca Warmloft, o doskonałym stosunku ciepła do wagi.

Blighted Windshell marki Dare 2b to ultralekka, techniczna kurtka, wykonana z chroniącego przed wiatrem materiału Ilus Windshell. Ilus Windshell został stworzony z myślą o przejściowych warunkach atmosferycznych cechujących się zimnymi powiewami wiatru. Mimo iż jest wyjątkowo cienki i lekki, skutecznie powstrzymuje wychłodzenie organizmu.