Marka Room Escape zdecydowała się powierzyć kompleksową obsługę public relations agencji PROJEKT 77.  Umowa z agencją została podpisana na czas nieokreślony.

Od lipca br. agencja odpowiada m.in. za doradztwo strategiczne, media relations i social media oraz event PR. Obsługa PR Room Escape będzie obejmowała także niestandardowe działania
z obszaru wsparcia sprzedaży. Agencja PROJEKT 77 była odpowiedzialna za uruchomienie strony internetowej: www.roomescape.pl.

Room Escape to alternatywna forma spędzania wolnego czasu polegająca na rozwiązywaniu zagadek logicznych i zręcznościowych, które mają na celu doprowadzić do wydostania się w określonym czasie – 60 minut – ze specjalnie zaaranżowanego pokoju. To nowość w Polsce, która zyskała popularność w Stanach Zjednoczonych, Japonii czy Chinach.

Room Escape tworzą trzy profesjonalne pokoje – Piwnica, Laboratorium oraz Indiana – w każdym z nich znajdziemy specjalnie przygotowane zagadki i zadania do rozwiązania. Room Escape znajduje się przy ul. Śniadeckich 1/15 w podwórzu. Więcej informacji oraz film promocyjny dostępne są na stronie: www.roomescape.pl